STREET GROUP

2011 Stránka najlepšie funguje v Mozille.

Stavba stránky

STREET GROUP

História klubu

Začiatok klubu nastal 20.09.2006 17:57 keď vznikol web s adresou www.expresskupina.webgarden.cz  .Klub sa ešte vtedy nazýval EXPRES SKUPINA.V 13.10 piatok sa skúšalo spraviť prvú súťaž (battle) v break dance a súťaž sa nevydarila. O pár mesiacov neskôr sa klub premenoval na STREET GROUP club. V 05.04.2007 vzniklo prvé street group craw s názvom dragon-snake. Cez leto 2007 sa pokúšalo spraviť ďalšie battle ,ale nevyšlo, účastníci to na poslednú chvíľu zrušili a zas ďalšie battle sa robilo 15.9.2007 ktoré sa podarilo. Súťažilo sa v le parkour-e a víťazom sa stal snakeone.V 20 decembra 2007 sme mali prvé vystupenie s elementu tanečného v Leviciach na Akadémi 3 základnej školi.Od Januar  2008  už  sme sa  rozšírili až do  Zlatých  Moraviec.

Daľšia súťaž bola skatch battle.  Malo sa  najprv prihlásiť do konca januara ale bola presunuta na konice februara, lebo jeden s plánovaných súťažiacich to žiadal.Ale nakoniec súťaž bola predĺžená ešte o 2 týžne s dôvodov nedostatku súťažiacich.Po vyhodnotení vyhral graffit s nazvom sgc a tegom lucy.

AUTOR:SNAKEONE